Uroczystość przygotowana przez klasę 3b i 3c.

Film 1 >      Film 2 >      Film 3 >      Film 4 >

"Gdynia na fali"

Dzisiaj, wbrew warunkom pogodowym i niskiej temperaturze, klasy 2a i 2b miały zajęcia w terenie pt. "Gdynia na fali" w Marinie Gdynia. Celem zajęć było wzmocnienie więzi z morzem i regionem morskim, promocja wiedzy o żeglarstwie, morzu i korzyściach wynikających z charakteru morskiego, naszego miasta.
Na koniec zajęć dzieci brały udział w konkursie z poznanej wiedzy i otrzymały nagrody oraz pamiątkowe książeczki.
Zajęcia bardzo spodobały się dzieciom.

Galeria zdjęć cz. I >      Galeria zdjęć cz. II >

1a i 1d w odwiedzinach u strażaków

1a i 1d odwiedziły dziś Straż Pożarną 🙂. Dzieci mogły zobaczyć i usłyszeć jak wygląda praca strażaka, oglądały pomieszczenia w straży oraz wozy strażackie, do których mogły wsiąść. Bardzo ciekawe doświadczenie 🫶

Wyjątkowy gość

W piątek w klasie 3d mieliśmy wyjątkowego gościa, panią Joannę mamę Krzysia. Nasze spotkania to już tradycja klasowa. Tym razem pani Joanna poprowadziła bardzo ciekawe zajęcia muzyczne 🎻🎹 Również nasz kolega Krzyś zaprezentował przepiękne utwory na skrzypcach🎻
Bardzo dziękujemy pani Joannie za odwiedziny i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie ❤️

Eliminacje do konkursu

Wczoraj odbyły się eliminacje do Konkursu Matematycznego uczniów klas 3 Gdyńskich Szkół Podstawowych.
Do zadań przystąpiło 15 osób, spośród których wyłoniono 4 reprezentantów naszej szkoły: Olek i Julian z 3a oraz Ala i Sasza z 3c.
Gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym etapie.

"Tylko grzecznie"

Zerówka wybrała się dziś na przedstawienie z pewnym ważnym przesłaniem pt. "Tylko grzecznie" w Teatrze Muzycznym.

Filmik >

Zajęcia w IC z programem Paint

"Królowa Śniegu"

Klasy drugie na wzruszajacym przestawieniu "Królowa Śniegu" - Teatr Nowoczesny Kraków.

Sukces uczennicy

Uczennica klasy 2d Nadia Fryc zajęła II miejsce w kategorii klas I-IV w Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się 17 IV 24 r. w Komendzie Miejskiej Straży Pożarnej w Gdyni. Nadia zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Gratulujemy wiedzy i sukcesu! Brawo Nadia👏👏👏